fbpx

LÕPP

Finaalülesande lahendamine algab 13. novembril kell 10.00. Lahendamine lõppeb 14. novembril kell 9.00, millal võistlejad presneteerivad oma lahendusi žüriile.

AUHINNAD

Sel aastal selguvad iga valdkonna parimad, kellest 2 esimest tiimi, pääsevad edasi finaali. Finaalis jagunevad auhinnad nii: 1.koht = 1000€ 2.koht = 600€ 3.koht = 200€

KELLEGA

Võistlus toimub sel aastal Tallinna Tehnikaülikoolis 4-liikmelistes tiimides. Kui tiimiliiget veel ei ole, ei tasu meelt heita, sest korraldustiim aitab Sul leida endale võistluskaaslased.

ÜLESANDED

Võistlejal tuleb lahendada oma valdkonna ülesanne ning lisaks üks lisaülesanne, mis on kõikidel valdkondadel sama. Ülesannete lahendamiseks on aega 17 tundi.

KUIDAS

Ülesannete lahendamine toimub neljaliikmelistes tiimides ning leiab aset Tallinna Tehnikaülikooli ruumides. Peale ülesannete lahendamist esitatakse tulemus žüriile hindamiseks.

AVAMINE

Neljapäeval 11. novembril kell 17.00 toimub ametlik avamine. Peale võistluse avapauku tutvustatakse ülesandeid ning kell 19.00 algab võistluse eelvoor(sprint + stamina), mis tuleb ära esitada hiljemalt 12. novembri lõunaks kell 12.00.