fbpx

Ehitus

Osaledes ehituses ei tohiks olla sulle võõras mehaaniline füüsika, lihtne elektroonika ega ei tohiks olla puudust ka loogilisest mõtlemisest. Ehitus valdkonnas paneme proovile sinu võime projekteerida ning ehitada valmis midagi tõeliselt huvitavat.

Infotehnoloogia

Infotehnoloogia ehk teisisõnu IT toob kohale kõik programmeerimise ja tarkvaraarenduse huvilised. See on võimalus panna end proovile mitmete digilahenduste loomisel. Kui oled varem GUI-d loonud, siis oled juba poolel teel võiduni.

Elektroonika

Parim valdkond, kui sa tahad võistlusel midagi enda kätega kokku panna ning luua süsteem, mille valmimist sa saad jooksvalt jälgida. Tegemist on tõeliselt väljakutsuva ja huvitava ülesandega, kus paned proovile enda loova mõtlemise ja saad kasutada sensoreid ning andureid, mida sa enda

Mehaanika

Tule osale selle aasta Enginaatori Mehaanika eelvoorus. Saad osa ääretult huvitavast ülesandest, mille välja töötamisel on kaasa löönud Eesti tippinsenerid. Vaja pole mitte midagi muud kui loovat mõtlemist ning valmisolekut tehnilistele väljakutsetele vastu astuma!