fbpx

LÕPP

Finaalülesande lahendamine algab 13. novembril kell 10.00. Lahendamine lõppeb 14. novembril kell 9.00, millal võistlejad presneteerivad oma lahendusi žüriile.

AUHINNAD

Sel aastal selguvad iga valdkonna parimad, kellest 2 esimest tiimi, pääsevad edasi finaali. Finaalis jagunevad auhinnad nii: 1.koht = 1000€ 2.koht = 600€ 3.koht = 200€

KELLEGA

Võistlus toimub sel aastal Tallinna Tehnikaülikoolis 4-liikmelistes tiimides. Kui tiimiliiget veel ei ole, ei tasu meelt heita, sest korraldustiim aitab Sul leida endale võistluskaaslased.

ÜLESANDED

Võistlejal tuleb lahendada oma valdkonna ülesanne ning lisaks üks lisaülesanne, mis on kõikidel valdkondadel sama. Ülesannete lahendamiseks on aega 17 tundi.

KUIDAS

Ülesannete lahendamine toimub neljaliikmelistes tiimides ning leiab aset Tallinna Tehnikaülikooli ruumides. Peale ülesannete lahendamist esitatakse tulemus žüriile hindamiseks.

AVAMINE

Neljapäeval 11. novembril kell 17.00 toimub ametlik avamine. Peale võistluse avapauku tutvustatakse ülesandeid ning kell 19.00 algab võistluse eelvoor(sprint + stamina), mis tuleb ära esitada hiljemalt 12. novembri lõunaks kell 12.00.

Ehitus

Ehitus on seotud praktiliste oskustega, füüsikalise maailmapildi nägemisega ning projekteerimise oskusega. Võistluse käigus avaneb Sul võimalus rajada midagi huvitavat ja innovaatilist.

Infotehnoloogia

Infotehnoloogia ehk IT toob kohale kõik programmeerimise ja tarkvaraarenduse huvilised. See on võimalus panna end proovile mitmete digilahenduste loomisel.

Loodusteadused

Loodusteaduste alla kuuluvad keemia, bioloogia ning füüsika. Tegemist on valdkonnaga, kus saad rakendada oma gümnaasiumiteadmisi ning läbi viia huvitavaid katseid laboris.

Mehhatroonika

Mehhatroonika on valdkond, mis hõlmab enda alla mehhaanika, elektroonika ja IT. See on võimalus panna oma teadmised proovile mehhatrooniliste seadmete, süsteemide ja alamsüsteemide koostamises, kasutamises ja testimises.